5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן ביוון

5 דברים שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם קונים נדל"ן ביוון

Athens,,Attica,/,Greece,-,28,Of,October,2019,:

בעולם השקעות הנדל"ן הדבר החשוב ביותר הוא לזהות הזדמנויות שלא יחזרו. כאשר מדובר על מדינה כמו יוון אשר עברה משבר כלכלי קשה והצליחה להתאושש ממנו בצורה מופלאה, יכול לראות כל אחד שמדובר על הזדמנות שלא תחזור להשקעה במקום שנמצא עדיין במהלך הצמיחה שלו, ואשר השקעה בו יכולה להיות משתלמת ומניבה במיוחד. אז אם אתם חובבי הזדמנויות, כדאי שתתחילו לבדוק את אופציות ההשקעה ביוון.

חמשה דברים שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם משקיעים בנדל"ן ביוון:

  • יוון כולה נמצאת בתנופת צמיחה ושגשוג אך אין ספק כי המנוע לכל התהליך הם מיליוני התיירים אשר פוקדים אותה בכל עונות השנה בהמוניהם, והשקעה באזורי תיירות יכולה להיות אופציית השקעה משתלמת אותה כדאי לבדוק.
  • מאחר ויוון עדיין מתאוששת מהמשבר אליו נקלעה, ניתן למצוא בה הזדמנויות השקעה מיוחדות שלא יחזרו, ולא צריך לפחד מדברים שנראים "טובים מדי בשביל להיות אמיתיים". אמנם, חובה לבצע את כל הבדיקות הרגילות שנועדו להבטיח את ההצלחה של רכישת הנדל"ן.
  • כמו בכל מדינה ישנם חוקי מס אשר רלוונטיים למשקיעים ישראלים הנחשבים כמובן משקיעים זרים, ולכן כדאי מאוד לבדוק היטב את חוקי המס במדינה, אשר מצד אחד מנסים למשוך משקיעים זרים, אך עדיין לשמור על כספו של העם היווני.
  • יוון מתחלקת לאזורים רבים בהם ישנם לא מעט אפשרויות השקעה, לפני שאתם רוכשים נכס נדל"ן ביוון מומלץ לבצע מחקר קטן לגבי האזור והכדאיות הכלכלית של רכישת נדל"ן במקום.
  • כדאי מאוד לבדוק שאתם רוכשים את הנכס במקום מבוסס ומבוקש בו תוכלו למצוא שוכר בקלות, משום שיוונים רבים עדיין באבטלה ולא מתאפשר להם לשכור דירה במחירים גבוהים.

כיצד ניתן להשקיע ביוון ללא חשש?

אם אתם רוצים שהשקעת הנדל"ן שלכם ביוון תהיה בטוחה, כדאי שתפנו אל בית השקעות אשר מאפשר לישראלים להשקיע בנדל"ן ביוון, אשר מכיר היטב את השוק היווני ויוכל לכוון אתכם לגבי אפשרויות ההשקעה הטובות והמשתלמות ביותר ברחבי המדינה. בנוסף, כאשר אתם משקיעים באמצעות חברה המחזיקה אנשי מקצוע טובים, הם יוכלו להתאים את ההשקעה למצבכם האישי ולדאוג שהיא תהיה המשתלמת ביותר עבורכם.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​