מה חשוב לבדוק לפני השקעה בנדלן ביוון

מה חשוב לבדוק לפני השקעה בנדלן ביוון

Aerial,View,Of,A,Slide,With,A,Drone,On,A

השקעה בנדלן ביוון היא מה שישראלים רבים מעוניינים לעשות, אבל מטבע הדברים, כאשר כל כך הרבה מעונייים לעשות אותו הדבר בדיוק, זה הזמן שלכם לחשוב האם מדובר על מה שמתאים גם לכם לעשות. האם מדובר על הצעד הכלכלי הנכון ביותר עבורכם באמת. זו שאלה מורכבת שאנחנו שמחים לענות עליה. הכנו עבורכם כמה טיפים קצרים שיעזרו לכם לפני שאתם יוצאים להשקיע בנדלן ביוון.

קודם כל, זיכרו כי לוקיישן זה הכל

יוון היא מדינה בה ישנם חלקים מדהימים, קרובים לים, יעדים תיירותיים עוצרי נשימה כמו גם ערים מרכזיות שבהן ניתן למצוא הכל. אבל, ממש באותה הנשימה, ישנם חלקים חלשים יותר במדינה שבאמת לא ממש שווה להשקיע בהם. הבעיה של המשקיע הישראלי הוא שהרבה פעמים, מטבע הדברים, מדובר על מי שלא מכיר את השטח לעומק. בדיוק בגלל זה חשוב כל כך לבחון את הלוקיישן בפינצטה לפני שמחליטים לצאת ולהשקיע ביעד זו או אחר. כאן גם המקום להגיד כי לא כל מחיר נמוך הוא בהיכרח מציאה. לעיתים זה נכון ולעיתים ההנחה הזו היא הנחה שגויה.

השקעה ביוון היא השקעה רלוונטית יותר עבור בעלי דרכון אירופאי

אל תשכחו, יוון היא חלק מהאיחוד האירופי כך שבמידה ואתם בעלי דרכון השייך למי ממדינות האיחוד האירופי, כדאי לכם לנצל את הנקודה הזו לטובתכם. ההמלצה היא כמובן לעבור על ההנחיות הנכונות נכון להיום הנוגעות למשקיעים זרים ממדינות  אירופה. כך תוכלו לדעת האם ישנם נתונים שיכולים לשחק לטובתכם ולשפר את איכות הקניה שלכם.

אל תשכחו את משבר הפליטים

משבר הפליטים שהציפו את חופי יוון בתור שער הכניסה לאירופה הפכו איזורים מסוימים ביוון לא אטרקטיביים. זוכרים מה אמרנו על לוקיישן? אנחנו עדיין מצדדים בכלל הזה אך במקרה הזה, ביתר שאת. בסופו של דבר מדובר על הכסף שלכם, אנחנו ממש לא מעוניינים שתשקיעו אותו היכן שאתם לא מעוניינים להשקיע את הכסף הזה.

אנחנו כאן לכל שאלה. אנחנו נשמח ללוות אתכם לאורך התהליך ולעזור לכם למצוא נדלן משתלם עבורכם ביוון.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​