מדוע ישראלים אוהבים להשקיע בנדלן ביוון?

מדוע ישראלים אוהבים להשקיע בנדלן ביוון?

Skiathos,Island,Is,Located,In,The,Northern,Part,Of,Sporades

אנחנו עובדים עם הרבה משקיעים בתחום הנדלן בישראל, אנחנו חושבים שלא היה יעד שהנהירה אליו הייתה כל כך דרמטית בשנים האחרונות. אנחנו ממש רואים איך עוד ועוד ישראלים פשוט מעוניינים להשקיע בנדלן ביוון מה שמרגיש לעיתים ממש כמו מכת מדינה. אמנם אנחנו מאמינים כי יש לפעול בזהירות תוך שיתוף פעולה עם האנשים הנכונים, אבל אנחנו כן יכולים לנסות ולהסביר מה הופך את יוון ליעד נכסף בעיניים של לא מעט ישראלים.

תחילת גל ההשקעות במשבר הכלכלי

המשבר הכלכלי היווני שהתחיל ב2010 שינה את חוקי המשחק ביוון מהקצה אל הקצה. המשבר הכלכלי שלמעשה הביא את יוון לפשיטת רגל הוביל לא מעט מהאזרחים היוונים למשבר כלכלי אמיתי. לחלקים נכבדים מהאוכלוסיה פשוט אין פנסיה וודאי שלא את הסכום להשקיע ברכישה של דירה בערים המרכזיות ביוון כמו אתונה, סלוניקי וכן הלאה. הירידה הדרמטית במחירים בשוק הנדלן פשוט יצרה הזדמנות יוצאת דופן לרכישה של נדלן מניב במחירים מאוד נמוכים באופן יחסי.

לא רק זה, הקירבה לארץ עושה את ההבדל

בין היתר, הנהירה אחרי נדלן ביוון קשורה בקשר הדוק גם לעובדה שמדובר על מדינה קרובה מאוד לישראל. באופן הזה ישנם לא מעט ישראלים שפשוט מרגישים בנוח יותר להשקיע במדינה כי הם יכולים 'לבוא ולהשגיח מקרוב'. גם אם לא לבוא להשגיח הרי שיש לא מעט ישראלים שממש בוחרים לרכוש כמו בתי נופש ביוון.

כל רכישה צריך לעשות בהיגיון

בין אם אתם מעוניינים לרכוש נכס מניב ביוון ובין אם אתם מתלבטים האם להשקיע בשוק הנדלן היווני אנחנו תמיד מציעים לדבר איתנו ולפעול בהיגיון. בסופו של יום, בלי להכיר את השפה, את מנהגי המקום ועוד אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה. אנחנו ממליצים פשוט לדבר עם מי שמבין ויכול לקחת אתכם דרך שתביא אתכם לתשואה מקסימלית, שלא נדבר על הורדה של מיסים בהתאם לחוקי המדינה אותן יכול כל אחד לקבל אלא שצריך להכיר את החוק ואת השפה כמובן.

אנחנו כאן לענות על כל שאלה שלכם בנושא.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​