כמה ניתן להרוויח מהשקעה בנדל"ן ביוון?

כמה ניתן להרוויח מהשקעה בנדל"ן ביוון?

Athens,,Greece,-,October,14,,2018:,The,Exterior,Of,Apartment

השקעות נדל"ן בחו"ל הן ללא ספק אחד הנושאים החמים בעולם ההשקעות. האפשרויות הבלתי מוגבלות אשר מציע העולם הרחב, מאפשרים למשקיעים מגוון רחב של אפשרויות השקעה, במגוון מדינות ורמות סיכון. השקעות נדל"ן בחו"ל אמנם מצריכות שימת לב גדולה יותר מאשר השקעות בארץ, אך ללא ספק יכולות להניב תשואה מדהימה לאורך הזמן. השקעה בנדל"ן באחת מערי יוון יכולה להיות משתלמת במיוחד. יוון נחשבת כיום למעצמה של ממש בנושא התיירות, ולא פחות מעשרות מיליוני תיירים פוקדים אותה מדי שנה. גם מחירי הנדל"ן מגיבים בהתאם לעלייה בכמות התיירים, וגורמים לכך שבלא מעט מקומות ברחבי יוון הביקוש לנדל"ן מרקיע שחקים – בין אם זה נדל"ן למגורים, למסחר או לתיירות.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן ביוון?

כל מי שבקי מעט בהיסטוריה הלא רחוקה, זוכר את המשבר הכלכלי הקשה שפקד את יוון בשנת 2009 אשר החל כתוצאה של המשבר הכלכלי העולמי שהיה בשנת 2008. המשבר העולמי בצירוף של בעיות שונות בכלכלת המדינה הובילו למשבר חוב רציני אשר גרם לאיחוד האירופי ולקרן המטבע הבינלאומי להתערב ולהציע ליוון חבילות סיוע ותוכנית חילוץ מהמשבר אליו נקלעה. אמנם, מאז כלכלת יוון נמצאת בתנופה אדירה אשר מקבלת תנופה בזכות ההקפדה על תוכנית החילוץ, בתוספת מיליוני התיירים שפוקדים את המדינה, והשקעה בנדל"ן במדינה נחשבת לאחת ההשקעות האטרקטיביות ביותר כאשר פוטנציאל הצמיחה גבוה בהרבה ממקומות אחרים ברחבי העולם.

האם כל אחד יכול להשקיע בנדל"ן ביוון?

לאחר הכרת כל החוקים הרלוונטיים וענייני המס הנוגעים למשקיעים זרים בנדל"ן ביוון, יכול כל אחד המחזיק בסכום כסף המספיק עבור השקעה בנדל"ן לרכוש נכסים בכל רחבי המדינה. עם זאת, כאשר מדובר על השקעה בסכומי כסף גדולים, מומלץ להיעזר בשירותיהם של אנשי מקצוע אשר מתעסקים בנדל"ן בחו"ל בשביל שיוכלו לכוון אתכם להשקעה המתאימה והמשתלמת ביותר. אנשי מקצוע של חברות כאלה, מנוסים ברכישת נדל"ן בחו"ל ומכירים היטב את כל החוקים וענייני המס אשר רלוונטיים לאותה המדינה. כאשר אתם נעזרים בהם, תוכלו להיות רגועים לאורך כל התהליך ללא פחד מטעויות שונות הנובעות מחוסר ניסיון וידע.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​