כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן ביוון?

כמה כסף צריך כדי להתחיל להשקיע בנדל"ן ביוון?

Real,Estate,On,Santorini,Island,,Greece

כשמחירי הדירות בישראל שוברים שיאים, להיט ההשקעות החדש של הישראלים מלווה בנוף חלומי וברווח לא רע שיכול להגיע גם לעשרות אחוזי תשואה, בלא אחרת מאשר עיר התיירות והנופש יוון. המדינה שידועה בקרבתה לישראלים גם מבחינה גיאוגרפית אבל גם מבחינת אישיות מצליחה לכבוש את קהל המשקיעים הישראלי, ולא בכדי. למעשה, נכס בשכונה מבוקשת או מתפתחת כרוכה בהון עצמי של כ 200,000 ₪ בממוצע, אולם צריך לקחת בחשבון כי רכישה של נכס ביוון כרוכה גם בהוצאות נוספות כמו שיפוץ, תיווך וכן עלויות נוספות הנלוות לתמהיל ההשקעה. בנקודה זו נציין עלות ההשקעה הראשונית היא בעלת פוטנציאל אדיר לתיק ההשקעות שלכם, הן בשל היכולת להשתלב בשוק תוסס ומבוקש והן בשל הביקוש ההולך וגובר הן לטובת מגורים והן לטובת תיירים שמגיעים להתארח בדירות נופש,   בכל רחבי המדינה.

מהי העלות של השקעה בנכס למגורים ביוון?

אם גם אתם רוצים להגשים חלום ולהתחיל להשקיע בנכס למגורים ביוון, הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת היא שהעלות אותה אתם משלמים אינה זהה למשקיע אחר, מאחר והעלויות משתנות בהתאם לגודל הנכס, המיקום, מצבו ועוד. על כן, הסכום המינימלי להשקעה הוא כ 200,000 ₪, אולם רוב המשקיעים הישראלים משקיעים בין 50,000-150,000 ₪ בעבור שיפוץ לצד עלויות נלוות נוספות שמייקרות את התהליך. יחד עם זאת, אחוזי התשואה ביוון ובפרט בערים מרכזיות כמו אתונה נותרו יציבים גם לאחר המשבר הכלכלי וגם משבר הקורונה, ועל כן בסכום שאותו ציינו ניתן להשיג תשואה יציבה בגובה של בין 5%-7% בממוצע שנתי.

ליווי מקצועי לטובת ביצוע השקעה ביוון

דרך חברה המתמחה בתחום תוכלו לא רק לאתר את הנכס המתאים ביותר אלא גם לקבל מעטפת הכוללת ליווי בנקאי מלא, ניהול הנכס בהיעדרכם וכן יצירה של תמהיל השקעה המגלם בחובו רישום בטאבו וכן מדיניות מיסוי נמוכה המאפשרת לנצל את הכספים הנזילים לטובת השקעות נוספות כמו גם והשתלבות בשוק הנדל"ן התוסס והמבוקש. חולמים על כניסה לתחום הנדל"ן? הנציגים שלנו כאן  לכל אורך הדרך.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​