אילו סוגי הנדלן המומלצים ביותר להשקעה עבור ישראלים ביוון?

אילו סוגי הנדלן המומלצים ביותר להשקעה עבור ישראלים ביוון?

Parga,Town,In,North,West,Greece,Beside,The,Ionian,Sea

כאשר מדובר על נכסים נדלניים אנחנו מדברים בגדול על ארבע אפשרויות פופולאריות: רכישה של נכס ביוון שהוא יכול להיות בית פרטי ויכול להיות מוסד, רכישה של בניין,רכישה של תא שטח, רכישה של מרכז תיירות. מדובר על מה שהוא בחירה לא חד משמעית כי אין דבר כזה. אנחנו, כאשר אנחנו באים לבחון מה האפשרויות שלנו במדינה זו או אחרת, אנחנו תמיד בוחנים את המכלול. אנחנו תמיד רוצים להבין מה כל האפשרויות שעומדות בפנינו ואיך אנחנו יכולים לנצל את אלו לטובתינו. חשוב לזכור כי הרבה פעמים לא בהיכרח מה שיראה לנו טוב ברגע הראשון הוא הדבר שבאמת ישתלם לנו בטווח הארוך.

המטרה היא לראות תשואה שתחזיר את ההשקעה במהירות

בחירה של נכס להשקעה ביוון מתחילה בבחירה של נקודה בה שווה להשקיע. מטבע הדברים אנחנו צריכים גם לקחת את סכום הכסף שיש לנו בחשבון ולנהל אותו בצורה טובה. שכן אם למשל, לא יהיה מספיק כסף כדי לבצע את הפעולה במלואה, את פעולת הרכישה, אנחנו נמצא את עצמנו בבעיה. לא רק זה, אלא גם במקרים בהם רוכשים נכסים בזול לא בטוח שזה הצעד הנכון ביותר, הרי אתם לא רוצים לרכוש מה שלא יביא ערך בצידו. לכן, חשוב כל כך להתייעץ עם מי שמבינים בתחום. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים מה שאכן ישתלם בעתיד.

הימנעו מלקנות מה שאתם הייתם רוצים לגור בו וחשבו רציונאלי

אולי האתגר הגדול ביותר, הפסיכולוגי, של המשקיעים הישראלים ביוון הוא שישראלים אוהבים לבלות. על פניו לא מדובר על מה שיש בו בעיה כלשהי, אבל מה שכן, ישראלים רבים עושים את הטעות הזו ורוכשים נכס בו היו על פניו מעוניינים לגור. אבל לא כך רוכשים נכס. בחירה של נכס אחד על פני השני היא בחירה שצריכה לקחת בחשבון את הצרכים של התושבים, לא את הצרכים הפרטיים שלכם. חשוב לשים לב לכך ומתוך כך לפעול נכון. אל תתפתו לקנות רק מה שנראה לכם ‘מגניב’.

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​