איך לבחור חברת ניהול לנכס נדל"ן ביוון?

איך לבחור חברת ניהול לנכס נדל"ן ביוון?

Stone,Traditional,House,In,Kastoria,City,(epirus,,Greece)

יותר ויותר ישראלים מתעניינים באפשרות של השקעות נדל"ן בחו"ל. זה לא שבישראל לא ניתן לבצע עסקאות נדל"ן משתלמות, אך אין ספק כי האפשרויות הרבות להשקעה אותם ניתן למצוא ברחבי העולם יכולים לאפשר השקעה בטווח מחירים ואפשרויות גדול הרבה יותר מאשר בהיצע הנדל"ן בארץ. אחת המדינות הפופולריות להשקעה בקרב הישראלים היא יוון. יוון היא מדינה שקרובה מאוד לישראל ונמצאת במרחק של פחות מ – 3 שעות טיסה, מה שמאפשר למשקיע את התחושה שהוא יכול להיות עם יד על הדופק ולדעת מה קורה בנכס שלו בכל עת שירצה.

למה כדאי להשקיע בנדל"ן דווקא ביוון?

יוון היא מדינה שעברה לפני שנים לא רבות משבר כלכלי קשה אשר מוטט את הכלכלה שלה וגרם למדינות אירופה להיחלץ לעזרתה. אמנם, חבילות הסיוע היו מותנות בעמידה בתנאים ותהליכים לא קלים שהיה על אזרחי המדינה לעבור. כיום ניתן כבר לומר שהתוכנית הצליחה במידה רבה, ויוון נמצאת כיום בתנופת צמיחה. בהתחשב בכל הנ"ל אפשר להבין כי ביוון ניתן עדיין למצוא לא מעט הזדמנויות השקעה במחירים נמוכים, כאשר על פי ההערכות בשנים הקרובות המחירים בכל רחבי המדינה צפויים לעלות במידה ניכרת. בנוסף, מדי שנה פוקדים את יוון מיליוני תיירים כך שישנה אפשרות להשקיע בדירות AIRBNB ולהשכיר אותם לתיירים באמצעות חברות ניהול עד למכירתה לאחר כמה שנים ברווח. כמו כן בשנים האחרונות סטודנטים רבים בוחרים ללמוד באוניברסיטאות של אתונה וסלוניקי, כך שבמרבית המקרים יהיה קל מאוד למצוא שוכרים בערים הללו.

האם כל אחד יכול להשקיע בנדל"ן ביון?

השקעה בנדל"ן היא לא משהו שמחייב ידע מקצועי מיוחד אך כאשר מדובר על השקעה בנדל"ן במקומות שאתם לא ממש מכירים כמו חוץ לארץ, כדאי מאוד לקבל עזרה מאנשים שמכירים בצורה טובה את המדינה כך שיוכלו לכוון אתכם אל המקומות המומלצים להשקעה. ולכן, בכדי לוודא שאתם בוחרים בעסקת הנדל"ן המשתלמת ביותר עבורכם ברחבי יוון, כדאי שתפנו אל חברה או איש מקצוע שעוסק רבות בנדל"ן יווני, אשר ידע לתת לכם את העזרה לגבי אפשרות ההשקעה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

 

פייסבוק
טוויטר
לינקדאין
וואטסאפ
אימייל

טיפים נוספים​